Roccaraso-Włochy - Italia

Roccaraso jest największym obszarem narciarskim w środkowych Włoszech dzięki 130-kilometrowym stokom, które łączą kurorty Rivisondoli, Pescocostanzo i Pescasseroli.Narty, snowboard,sanki, ?Planujesz zimowe wakacje we Włoszech ?Polecam  Roccaraso :)
 Łącznie  32 wyciągi :  Roccaraso Aremogna ma 16 wyciągów (1 kolejka gondolowa, 8 wyciągów krzesełkowych, 5 skipassów i 2 bieżnie) obsługujących 3 czarne, 14 czerwonych, 16 niebieskich; obszar Pizzalto ma 5 (1 wyciąg krzesełkowy i 3 windy, 1 bieżnia) na 5 czarnych, 5 czerwonych i 5 niebieskich. Parki śnieżne na stokach Vallefura i Pescocostanzo. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu w postaci nart, snowbordu a także skorzystania z pomocy instruktora nart i snowbordu. 

Roccaraso-Włochy - Italia
Roccaraso-Włochy - Italia
Włochy-Roccaraso
    

 Park rozrywki Coppo dell'Orso jest strategicznie zlokalizowany w pobliżu ośrodków narciarskich Aremogna i Pizzalto. Bardzo fajna zabawa gwarantowana zarówno dla dużych jak i małych ... możliwość wypożyczenia sań, opon i nie tylko ... oferuje również zarówno restaurację jak i samoobsługowe gorące self-service. 


Samo miasteczko Roccaraso  liczy sobie około1600 mieszkańców,  posiada małe centrum handlowe, kino a także ośrodek sportu .Włochy Roccaraso


Dla rodzin, którzy chcą się dobrze bawić podczas jazdy na łyżwach na lodzie, polecam Lodową Arenę - Palagiaccio - wyposażoną w tor olimpijski.Znajduje się  w samym centrum Roccaraso.  Ładne duże lodowisko gwarantujące 50 min. zabawy. Można zabrać ze sobą własne łyżwy i zapłacić 4€ za wejście lub wypożyczyć je płacąc 11 €. Przechowalnia butów i plecaków kosztuje 2 € .Roccaraso lodowisko

Roccaraso wakacje

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ravello-Włochy-Italia

Positano

Amalfi - Włochy - Italia

Maiori - Włochy - Italia

Barcelona - Hiszpania